3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Obecná zabíjačka v Sebechleboch
Obecná zabíjačka v Sebechleboch

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Obecná zabíjačka v Sebechleboch

11. 02. 2012
Sebechleby

Dátum zverejnenia: 09. 02. 2012

Program

Od 10.00 priebeh zabíjačky a spracovanie mäsa a produktov dedinskej zabíjačky. pre tých čo chcú vidieť aj porazenie zvieraťa musia prísť už o 9.00. V poobednajších hodinách kultúrne vstupy: Folklórna skupina Geľovianka, Mužspevácky spevokol Sebechleban, Heligónkar Milan Skokan, dychová hudba Sebechlebskí hudci. 

Mäsové produkty /hurky, klobásy, varený paprikový lalok, pražené škvarky, bravčová masť, pečené rebrá, zabíjačková kapustnica, panenka plnená klobásovinou, pečené mäso a iné/ si môžete zakúpiť aj v stave na domáce spracovanie. Okrem toho bude v ponuke zabíjačkový punč, varené víno, hriatô a iné. Počas podujatia Vám zaručujeme, len zábavu a podujatie nie je spojené s kampaňou na voľby do Národnej rady. Od 14.00 filmová rozprávka Šmolkovia, od 16.00 film Sebechlebskí hudci, bez vstupného v sále kultúrneho domu. 

Tešíme sa na Vás. Kolektív ľudí cítiaci potenciál obce.


Podrobnosti

Začiatok:11. 02. 2012 o 09:00
Koniec:11. 02. 2012 o 12:00
Vstupné:nie

Organizátor

Názov:Kolektív ľudí cítiaci potenciál obce Sebechleby
Kontaktná osoba:Martin Schvarc

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

SLUK

Dunaju, Dunaju

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV