3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Avitur je tu
Avitur je tu

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Avitur je tu

03. 08. 2013
Odorín, V areáli Oddychovej zóny v obci Odorín

Dátum zverejnenia: 29. 07. 2013

Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi a Obec Odorín organizujú 3. augusta o 13:00 hod. v areáli Oddychovej zóny v obci Odorín 11. ročník podujatia za agroturistikou a vidieckym turizmom, pod názvom AVITUR 2013.

Bubon dedinského hlásnika dáva všetkým na známosť, že 3. augusta o 13:00 hod. na vás čakajú prezentačné stánky obcí mikroregiónu Miloj Spiš (Danišovce, Poráč, Odorín, Jamník, Matejovce nad Hornádom, Markušovce, Rudňany, Teplička, Harichovce) netradičné súťaže.

Program

Kultúrny program, zaujímavé osobnosti, ochutnávka starých spišských jedál, umelecké remeslá a ďalšie atrakcie. Novinkou tohto ročníka bude výstava fotografií z jednotlivých ročníkov Avituru a sprievodné akcie, ako jazdenie na koňoch, živý košiarik, či rekreačná cyklistika.

Vo večernom programe sa predstavia hudobné skupiny 3násť ciest a Sám sebou. Po týchto vystúpeniach sa môžu návštevníci vyblázniť na tanečnej zábave.

Tento projekt zameraný na prezentáciu obcí a vidieckeho turizmu v regióne Spiš má čoraz viac priaznivcov a stal sa stabilným podujatím v rámci letného kultúrneho programu.

Vstup na akciu je zadarmo a týmto srdečne pozývame všetkých návštevníkov dňa 3. augusta o 13:00 hod. do krásneho prostredia Oddychovej zóny obce Odorín.

 


Podrobnosti

Adresa:V areáli Oddychovej zóny v obci Odorín
Začiatok:03. 08. 2013 o 13:00
Koniec:03. 08. 2013 o 00:00
Vstupné:nieVstup na akciu je zadarmo.

Organizátor

Kontaktná osoba:Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi
Web:www.osvetasnv.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS Kopaničiar

Ej, u susedov

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV