3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Deti deťom
Deti deťom

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Deti deťom

28. 03. 2015
Nováky, Kultúrne centrum

Dátum zverejnenia: 20. 03. 2015

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja a Kultúrne centrum mesta Nováky Vás srdečne pozývajú na podujatie "Deti deťom", ktoré sa koná v sobotu 28. marca 2015 o 12:00 hod. Kultúrnom centre mesta Nováky.

 

Regionálna prehliadka detských folklórnych súborov Deti deťom sa koná každý druhý rok striedavo s rovnomennou prehliadkou detských ľudových hudieb, speváckych skupín a sólistov. V tomto roku sa teda budeme mať možnosť tešiť zo súťažných vystúpení detských folklórnych súborov regiónu.

Cieľom podujatia je podporovať rozvoj detských folklórnych súborov, zvyšovať ich umeleckú úroveň a tiež prezentácia výsledkov činnosti súborov.

Z regionálnej prehliadky postupujú kolektívy na krajskú prehliadku v Zemianskych Kostoľanoch a odtiaľ už tradične na celoslovenskú postupovú súťaž detských folklórnych súborov Pod likavským hradom.

 

Vstup voľný


Podrobnosti

Adresa:Kultúrne centrum
Začiatok:28. 03. 2015 o 12:00
Koniec:28. 03. 2015 o 18:00
Vstupné:nie

Organizátor

Názov:Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
Adresa:Zahradnicka 19, 971 01 Prievidza
Kontaktná osoba:Mgr. Jana Hvojnikova
E-mail:jana.hvojnikova@rkcpd.sk
Telefón:046 / 512 18 26
Web:www.rkcpd.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS DRUZBA TRENCIN

Lubinanci v tanci

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV