3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Levanta
Levanta

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Levanta

22. 05. 2015
Spišské Podhradie, SPIŠSKÝ JERUZALEM

Dátum zverejnenia: 17. 05. 2015

Možno netušíte, čo je Levanta. Nevadí. Prezradíme Vám, že Levanta je oblasť východného Stredomoria. Ak sa vo Vás prebudila zvedavosť, nemusíte hneď utekať na Blízky východ. My Vás pozývame na náš Východ, kde sa v dňoch 22.-24.5.2015 na Spišskej Kapitule, v Spišskom Podhradí  uskutoční Top podujatie programu Terra Incognita SPIŠSKÝ JERUZALEM.

Program

Ide o 3. ročník kultúrno-duchovného festivalu, ktorý organizuje Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi spoločne s partnermi podujatia (KSK, PSK, Mestom Spišské Podhradie, Spišskou diecézou a Združením Podbranisko). Čaká Vás bohatý program, či už pre veriach i neveriacich, pre milovníkov histórie (exkurzia po pamiatkach UNESCO), ľudí, ktorí si chcú vychutnať hudbu, spev, balet, divadlo, pre starších i mladších budú spievať Martin Babjak a Katka Koščová.

Pre školy je 22.5.2015 pripravený samostatný program za predpokladu, že svoj záujem nahlásia vopred.

Netreba veľa, stačí prísť a kráčať po prírodnej Kalvárii typu Jeruzalemská zo 17. stor., ktorá dostala názov Spišský Jeruzalem. Jeruzalem je súčasťou historickej oblasti, ktorá nesie názov Levanta.


Podrobnosti

Adresa:SPIŠSKÝ JERUZALEM
Začiatok:22. 05. 2015 o 00:00
Koniec:24. 05. 2015 o 00:00
Vstupné:nie

Organizátor

Adresa:Spišské osvetové stredisko
Kontaktná osoba:Mgr. Vladimíra Barbuščáková
Web:www.osvetasnv.sk.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FSk Cicmany

Cez Cicmany

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV