3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Deti pod Poľanou
Deti pod Poľanou

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Deti pod Poľanou

26. 06. 2015
Hriňová, Podpolianske námestie, okolité obce

Dátum zverejnenia: 18. 06. 2015

Mesto Hriňová a Detský folklórny súbor Hviezdička organizuje v dňoch 26. až 28. júna 9.ročník Medzinárodného detského folklórneho festivalu „Deti pod Poľanou“. Zúčastnia sa ho domáce a zahraničné súbory, ktoré sa predstavia folklórnymi vystúpeniami v Hriňovej, ale aj v okolitých obciach (Kriváň, Korytárky, Detvianska Huta a Látky).

V prvých dňoch detského festivalu budú vystúpenia v piatok v obci Kriváň a Korytárky. Obec Látky, už tradične hostí detských účinkujúcich v sobotu. Festival bude pokračovať v nedeľu doobeda vystúpeniami v obci Detvianska Huta a krátkym vystúpením na Petro-Pavlovskom jarmoku v Hriňovej.

Galaprogram zostavuje Mgr. Milan Obrtal, ktorý je vedúci detského folklórneho súboru Hviezdička. Spoločne sa predstaví 9 súborov: DFS Šáteček (Nymburk, Česká republika), DFS Kincsó (Želiezovce), DFS Chemloňáčik (Humenné), DFS Lúčka (Bratislava), DFS Slniečko – Detva, DFS Mravček – Hriňová, DFS Malíček – Hriňová, DFS Hviezdička – Hriňová a ŽSS Hriňovčianky - Hriňová.

Organizátori detského folklórneho festivalu Deti pod Poľanou sa tešia na vašu návštevu.


Podrobnosti

Adresa:Podpolianske námestie, okolité obce
Začiatok:26. 06. 2015 o 10:00
Koniec:28. 06. 2015 o 18:00
Vstupné:nie

Organizátor

Názov:Mesto Hriňová
Kontaktná osoba:Mgr. Martin Kliment - Vedúci odd. ŠKMaŠ
E-mail:martin.kliment@hrinova.sk
Telefón:+421 903 405 479
Web:www.hrinova.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FUJARISTI

Hej, javorova huzva

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV