3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Dedinské páračky
Dedinské páračky

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Dedinské páračky

28. 11. 2015
Nedožery-Brezany, Kultúrno-spoločenská miestnosť OÚ

Dátum zverejnenia: 04. 11. 2015

Miestny odbor Matice slovenskej Nedožery-Brezany a Obecný úrad Nedožery-Brezany vás pozýva na Dedinské páračky, ktoré sa uskutočnia 28. novembra 2015 o 17:00 h v kultúrno-spoločenskej miestnosti Obecného úradu v Nedožeroch-Brezanoch.

Čaká na vás tajomná atmosféra bosoráckych nocí na dedine, vyskúšate si svoju šikovnosť pri zimných domácich prácach ako páranie peria, lúskanie orechov či viazanie masteničiek.

Na zahnanie hladu sa bude podávať tradičná melencová polievka, domáce šišky a pagáče. O uhasenie smädu je taktiež postarané. Nebude chýbať ani tombola o atraktívne ceny.

Keďže ku životu patrí aj smrť, plačky z FSk Košovan prídu oplakať nášho mŕtveho Jana. Nemusíte sa však báť, skôr budete plakať od smiechu ako od žiaľu. Večerom nás bude sprevádzať ľudová hudba FSk Lubená z Poluvsia.

 

Ivent si môžete pozrieť aj na fcb TU:

 

Všetci ste srdečne vítaní!


Podrobnosti

Adresa:Kultúrno-spoločenská miestnosť OÚ
Začiatok:28. 11. 2015 o 17:00
Koniec:28. 11. 2015 o 22:22
Vstupné:ánoKonzumné je 2,- € (v cene je melencová polievka - tradičné jedlo Nedožier-Brezian a za jeden pri vstupe). Nebudú chýbať ani domáce šišky a pagáče

Organizátor

Názov:Miestny odbor MS a OÚ
Kontaktná osoba:Bibiána Šimová, ml.
E-mail:biba.simova@gmail.com
Telefón:0910 138 346

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Hanka Servicka

Kamaratko moja

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV