3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Podujatia  >  Fašiangová veselica v Trnave
Fašiangová veselica v Trnave

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Fašiangová veselica v Trnave

23. 01. 2016
Trnava, Aula SOŠ poľnohospodárskej a služieb na vidieku

Dátum zverejnenia: 07. 01. 2016
Tak ako je advent časom duchovného stíšenia, sú nastávajúce fašiangy, začínajúce sa už v stredu, 6. januára, na Tri krále a trvajúce do Popolcovej stredy, ktorá toho roku pripadne na 10. 2. 2016, časom bujarej veselosti a zábav. 
 
Ak sa zabávať chystáte a láka vás čosi tradičné a zároveň v Trnave dávno nevídané, príďte sa zabaviť na Fašangovú veselicu, ktorú 23. 1. 2016 organizujú nadšenci z folklórneho združenia Veterán. Spoznáte medzi nimi mnohé tváre donedávna aktívne vo folklórnom súbore Trnafčan, známe z pódia folklórneho festivalu Trnavská brána, či folkloristických vystúpení na Tradičnom trnavskom jarmoku alebo spoločenských udalostí usporadúvaných mestom. 
 
Rozkazovať si budete môcť pri ľudovej hudbe Jána Stupku, prekvapí vás malá škola ľudového tanca a spevavé koliesko. O sýte pohostenie a kvalitné moky je postarané. Ak ste už dávno chceli vyvetrať vyšívané rukávce po starej mame alebo klobúk či kožúšok po dedovi, toto je ideálna príležitosť!
 
Tešia sa na vás trnavskí folkloristi!

Podrobnosti

Adresa:Aula SOŠ poľnohospodárskej a služieb na vidieku
Začiatok:23. 01. 2016 o 20:00
Koniec:23. 01. 2016 o 23:59
Vstupné:ánoVstupenky si môžete zajednať e-mailovej adrese fzveteran@gmail.com alebo telefonicky na 0905 338 605, prípadne priamo v Turistickom informačnom centre Regiónu Trnava v mestskej veži na Trojičnom námestí v Trnave.

Organizátor

Názov:Folklórne združenie Veterán
Kontaktná osoba:Elena Herková
E-mail:fzveteran@gmail.com
Telefón:0904 361 567

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH BORIEVKA BANSKA BYSTRICA

Krucena

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV