3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Rádio JankaHraška na premére Železiaru
Rádio JankaHraška na premére Železiaru

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Alena Škodyová (krucena)

krucena Kto som? Človek, ktorý miluje všetko staré, všetko starodávne - či už sú to piesne, tance, oblečenie (kroje), či nábytok, domy, koberce, obrazy, alebo staromódne zvyky, “zastaralé” názory, staromódne princípy … Mám rada a vážim...

Rádio JankaHraška na premére Železiaru

04. 01. 2008
Košice, Košicke štátne divadlo

Určite ste si všimli informáciu na našich stránkach, že túto nedeľu, teda 3. júna sa v Košickom Štátnom divadle predstaví folklórny súbor Železiars novým premiérovým programom "Spišiaci".

Nuž a prečo Vám to dávame na známosť ešte raz. Nuž potešiteľné pre tých, čo sa v tomto čase nebudú, alebo nemôžu nachádzať v Košiciach a nebudú vidieť tento program, je to, že budeme s našim Folklórnym rádiom Janka Hraška vysielať túto premiéru v priamom prenose.

Tak si nás budete môcť naladiť od 14:00 hodiny v programe detského folklórneho súboru Železiarik a potom o 17:00 v už spomínanom programe "Spišiaci".

Takže Vám zaželáme príjemné počúvanie.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Katka a dedko Kubacakovci

Padá rosička

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV