3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Zážitky z festivalov
Zážitky z festivalov

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Igor Hraško (betar)

betar To, že som folklóristom, som pochopil, keď som nastúpil na vysokú školu a zistil, že bez folklóru to už nemôžem ťahať. Prešiel som cestu tanečníka, pedagóga, speváka i inštrumentalistu. Dnes som posadnutý folklórom …. piesňou,...

Zážitky z festivalov

04. 01. 2008

Sedel som si tak doma, pozeral cez okno na to neskutočne škaredé počasie vonku a premýšľal. Počúval som pri tom aj naše verejnoprávne médium, ktoré nám folklór odsunulo na druhú, tretiu, či inú koľaj. Aj keď spomenú folklórne podujatie, pustia hneď za tým pop či rock, brrrr... A vtedy som si zaspomínal na festivaly v zahraničí. Aké to bolo skvelé, keď sa na konci zdvihlo celé námestie a tlieskali nám - čo sme práve dovystupovali a stáli na javisku. Bol to skvelý pocit.

A vtedy som dostal nápad priniesť niečo Vám, našim poslucháčom, v rámci nášho vysielania tak, aby to bolo aj kúsok Vaše. Zážitky z festivalov je názov našej novej relácie, ktorú Vám budeme prinášať raz do týždňa, vždy v utorok od 21:00 do 22:30.

Určite si každý z Vás spomenie na chvíle z folklórnych festivalov, na ktoré sa jednoducho zabudnúť nedá; bez ohľadu na to, či ste boli na javisku, či pod ním, či len niekde v areáli; či ste folklórista, či nie. Podeľte sa o ne s nami a našimi poslucháčmi. Aj v tom je krása folklóru. Vaše zážitky budú po odvysielaní uverejnené aj v novej rubrike na našich stránkach.

Vaše Zážitky nám posielajte cez tento formulár:

 

 

Teší sa na ne Váš redaktor a moderátor Folklórneho rádia Janka Hraška - Igor Hraško

 

Kontakt:

Igor Hraško

E-mail: igorhrasko(zavináč)jankohrasko.info

SKYPE: igor.hrasko

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FSk Bazalicka Plachtince

Pribelce - Ešťe sa ňevidám

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV