3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Čo poviete na nový web?
Čo poviete na nový web?

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Jozef Halcin (:) Jožo)

:) Jožo Projekt JankoHrasko.sk pre mňa predstavuje spôsob ako vyjadriť úctu a obdiv tým, ktorí stáročia tvorili a tvoria skutočné hodnoty nášho národa. Práve preto milujem folklór a projekt JankoHrasko.sk. Folklór mi doslova chutí.

Čo poviete na nový web?

27. 02. 2008

Vážení folklóristi a milovníci slovenského folklóru,

vitajte na novej web stránke projektu JankoHrasko.sk - studnica slovenského folklóru, za ktorej vytvorenie a spustenie ďakujeme našim priateľom Igorovi a Milanovi z Trnavy (ďakujeme Vám).

Naše poďakovanie však patrí aj Vám všetkým, či už aktívnym folklóristom, etnografom, národopiscom a pod., ako aj Vám jeho milovníkom, bez ktorých by tento projekt nemal svoj význam. Cieľom nášho občianskeho združenia Folklór bez hraníc, ktoré je realizátorom tohto projektu, je aj naďalej zlepšovať náš projekt a preto budeme radi ak nám napíšete Váš názor (aj na nový web) prostredníctvom komentárov pod týmto článkom.

Ďakujeme Vám.

Redakcia JankoHrasko.sk - studnica slovenského folklóru

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH JURAJA PECNIKA

Polana, Polana

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV