3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Živé vysielanie z Terchovej
Živé vysielanie z Terchovej

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Jozef Halcin (:) Jožo)

:) Jožo Projekt JankoHrasko.sk pre mňa predstavuje spôsob ako vyjadriť úctu a obdiv tým, ktorí stáročia tvorili a tvoria skutočné hodnoty nášho národa. Práve preto milujem folklór a projekt JankoHrasko.sk. Folklór mi doslova chutí.

Živé vysielanie z Terchovej

23. 04. 2008

Terchová - Staré nôty - minulý ročníkNemôžete sa osobne zúčastniť niektorého z folklórnych festivalov na Slovensku? Nezúfajte. Naše (vaše) Folklórne rádio Janka Hraška vám aj v tomto roku (2008) ponúkne živé prenosy z niektorých festivalov. V minulom roku sme pre vás odvysielali 15 folklórnych podujatí.

Živé vysielania v roku 2008

Tento rok začíname so živými prenosmi z podujatia Staré nôty mladých strún Európy , ktoré sa koná v dňoch 25. až 27.4.2008 v Terchovej.

Od piatku (25.4.2008 od 19:00 hod.) až do nedele (27.4.2008 18:00 hod.) tak môžete vychutnávať atmosféru z Terchovej prostredníctvom nášho živého prenosu. Bližšie informácie o programe živého vysielania z Terchovej nájdete v programe nášho rádia.

Počas týchto troch dní vás budeme informovať o priebehu podujatia aj prostredníctvom reportáží, rozhovorov, krátkych videí, a určite pre vás pripravíme aj zaujímavú súťaž o ceny.

Preto sa nalaďte na folklór a počúvajte živé vysielanie z Terchovej už tento víkend s Ľudkou, Marošom a Jožom.

 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

KATKA HOLOSKOVA

Ach, mamicko, ja sa vydavat mam

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV