3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Živé vysielanie z Terchovej
Živé vysielanie z Terchovej

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Jozef Halcin (:) Jožo)

:) Jožo Projekt JankoHrasko.sk pre mňa predstavuje spôsob ako vyjadriť úctu a obdiv tým, ktorí stáročia tvorili a tvoria skutočné hodnoty nášho národa. Práve preto milujem folklór a projekt JankoHrasko.sk. Folklór mi doslova chutí.

Živé vysielanie z Terchovej

23. 04. 2008

Terchová - Staré nôty - minulý ročníkNemôžete sa osobne zúčastniť niektorého z folklórnych festivalov na Slovensku? Nezúfajte. Naše (vaše) Folklórne rádio Janka Hraška vám aj v tomto roku (2008) ponúkne živé prenosy z niektorých festivalov. V minulom roku sme pre vás odvysielali 15 folklórnych podujatí.

Živé vysielania v roku 2008

Tento rok začíname so živými prenosmi z podujatia Staré nôty mladých strún Európy , ktoré sa koná v dňoch 25. až 27.4.2008 v Terchovej.

Od piatku (25.4.2008 od 19:00 hod.) až do nedele (27.4.2008 18:00 hod.) tak môžete vychutnávať atmosféru z Terchovej prostredníctvom nášho živého prenosu. Bližšie informácie o programe živého vysielania z Terchovej nájdete v programe nášho rádia.

Počas týchto troch dní vás budeme informovať o priebehu podujatia aj prostredníctvom reportáží, rozhovorov, krátkych videí, a určite pre vás pripravíme aj zaujímavú súťaž o ceny.

Preto sa nalaďte na folklór a počúvajte živé vysielanie z Terchovej už tento víkend s Ľudkou, Marošom a Jožom.

 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH Chudobovcov

Zagrojce muzycy

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV