3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Živé vysielanie z Turčianskych slávností folklóru
Živé vysielanie z Turčianskych slávností folklóru

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Živé vysielanie z Turčianskych slávností folklóru

17. 06. 2008

Turčianske slávnosti folklóru Ďalším podujatím, ktoré Vám prinášame „naživo" sú Turčianske slávnosti folklóru. Prostredníctvom nášho rádia si môžete v sobotu 21. júna o 9:30 vypočuť program Martinských folklórnych súborov „Spevom a tancom" a o 16:00 hod. program „Javorové husle" venovaný jubileu primáša Dušana Tumu.

Tešiť  sa môžete aj na nedeľu, pretože odtiaľ budeme vysielať počas celého dňa najmä z „Dvora Janka Hraška", odkiaľ budeme robiť i živé vstupy účinkujúcich z jednotlivých programov a samotné programy odvysielame o 12:30 „Na tom našom dvore" - program detských folklórnych súborov z Turca a hosťa Sluníčko z Rokycan (ČR), 13:45 „Prebudenie piesní a tancov Turca", tento program je venovaný spomienkam na prvé účinkovanie turčianskych folklórnych skupín na folklórnych slávnostiach pod Poľanou v Detve pred 25-rokmi. V ňom sa predstavia turčianske folklórne skupiny, folklórne súbory, ľudové hudby i sólisti. No a záver tohtoročného festivalu i nášho živého vysielania bude patriť hosťom z folklórneho klubu Omladina z Košíc v programe „Na valale vešelo", ktorí odvysielame od 15:15 hod.

Naše Rádio JankoHraško.sk si môžetre naladiť aj tu (kliknite).

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS Sarisan Presov

Konopa, konopa

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV