3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Janko Hraško hodnotí súťaže
Janko Hraško hodnotí súťaže

Ohodnoť článok hráškami


(6/10 hráškov, hlasovali 1 )

Janko Hraško hodnotí súťaže

10. 07. 2008

Počas Vandrovačky do Východnej i počas samotného festivalu ste mali možnosť zapojiť sa do viacerých súťaží.

Do súťaže "Janko Hraško očami detí" za zapojili štyri detičky. Sú to Miška - 4 roky, Livika - 4 roky, Martinka - 4 roky a Klárka - 5 rokov. Tu sú ich prekrásne obrázky:

Keďže deti samotné si za počítač sadnúť, ani obrázok vytlačiť či naskenovať nemôžu, rozhodli sme sa s vyhodnotením počkať po festivale v Detve, kde budeme aktívnymi spoluúčastníkmi Detského dvora, a kde si ďalšie deti budú môcť Janka Hraška namaľovať či vymaľovať.

V súťaži "Vyhrajte vstupenky na Východnú" boli vylosovaní títo súťažiaci, ktorým vstupenky už samozrejme boli odovzdané v piatok priamo vo Východnej: Zuzana P., Ľudmila J., Danka B., Janka S., Igor B.

Veríme, že výhercovia si festival užili v plnej miere, hlavne, keď sa im pri tom podarilo ušetriť peniažky (a nie málo) na zábavu:) 

V súťaži "Vandrovačka v rýmoch" sme sa rozhodli oceniť všetkých súťažiacich. Sú to: predovšetkým Kuco Kúčo Zvolenský, ktorý nám písal neuveriteľné rýmy :)  Ďalej Peťo T., Zuzka K., Martin V. a Marianka. Výhercom blahoželáme a pošleme CD z našej kolekcie. Všetky básničky si môžete prečítať priamo v súťaži

Do súťaže "Vandrovačka vo fotkách" sa prekvapivo nezapojil nikto, takže neodmeníme nikoho a ceny si ponecháme.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

JANKO BIELIK

Ked boli manébre v Hercegovine

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV