3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Nový termín uzávierky grantov - kultúra národnostných menšín
Nový termín uzávierky grantov - kultúra národnostných menšín

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Nový termín uzávierky grantov - kultúra národnostných menšín

05. 12. 2008

Ministerstvo kultúry SRBratislava 4. decembra (RPA) - Po tom, ako MK SR začiatkom novembra rozhodol o znížení spoluúčasti organizácií na projektoch na 5 percent, vypísalo MK SR nový termín uzávierok. Pre program Kultúra národnostných menšín je to 16. január.

Podľa medializovaných informácií všetci žiadatelia, ktorí už svoje projekty podali v pôvodnom termíne, sa budú môcť rozhodnúť, či podajú novú žiadosť so zníženou spoluúčasťou. V prípade, že sa rozhodnú nový projekt nepodať, ich pôvodná žiadosť zostáva v platnosti, vrátane poskytnutých dokladov.

Nový výnos grantového systému 2009 vstúpil do platnosti v uplynulých dňoch. Termíny podávania žiadostí v jednotlivých programoch boli stanovené tak, aby mali žiadatelia minimálne mesiac na prípravu projektov podľa nových podmienok. Elektronická registrácia bude možná až od začiatku nového roka 2009.

Viac informácií nájdete na webovej stánke MK SR.

 

Aké sú Vaše skúsenosti?

Máte skúsenosti s týmto alebo s podobnými programami? Napíšte nám o nich do komentárov. Upozornite nás na ďalšie možnosti financovania folklóru.

 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH Samka Smetanu

Capas a cardas

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV