3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Folklórne Vianoce na JankoHrasko.sk
Folklórne Vianoce na JankoHrasko.sk

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Folklórne Vianoce na JankoHrasko.sk

16. 12. 2008

Vianočné súťaže - Vaše želania - Vianočné vinše

Ani sme sa nenazdali a už nám na dvere klopú Vianoce. Po roku bohatom na folklórne podujatia a zážitky sa nám blížia tieto najkrajšie sviatky symbolizujúce pokoj a lásku.

Už druhé spoločné folklórne Vianoce:

Áno. Budú to už druhé Vianoce (v pravo hore je náš minuloročný vianočný pozdrav), ktoré budeme tráviť spoločne a počas ktorých sa budeme snažiť Vám vytvoriť príjemnú atmosféru prostredníctvom Rádia JankoHraško.sk - studnica slovenského folklóru pod názvom Folklórne Vianoce na JankoHrasko.sk.

Čo sme pre Vás pripravili?

Počas týchto folklórnych Vianoc sa môžete tešiť na vianočné vydanie už známych a Vami obľúbených relácií Folklórna hitparáda, Zážitky z festivalov, Zahrajte mi hudci, ale pripravili sme pre Vás aj novinky, ktorými chceme potešiť najmä Vaše aj naše ratolesti. Pripravili sme pre Vás preto vianočné pásmo ľudových rozprávok. O programe vysielania Vás budeme aktuálne informovať prostredníctvom webu a samozrejme aj prostredníctvom nášho programu vysielania rádia.

Tieto Vianoce budú o Vás:

Tí z Vás, ktorí si pamätajú naše prvé spoločné Vianoce, iste vedia, že sme sa Vám prihovárali takýmto vinšom:

[[mp3? &file=`http://jankohrasko.chaoslands.sk/zvucky_radia/vianocny_pozdrav.mp3`]]

A akým vinšom sa Vám budeme prihovárať tieto Vianoce? Nechajte sa prekvapiť. K programu však prezradíme, že najdôležitejšími pre nás počas Folklórnych Vianoc na JankoHrasko.sk budete práve Vy. Vaše vianočné vinše a pozdravy pre Vašich blízkych a naše rádio - to všetko a viac bude súčasťou vysielania rádia počas týchto sviatkov.

Želajte, vinšujte, rozdávajte radosť:

Radosť je mottom aj týchto folklórnych Vianoc. Preto Vás chceme požiadať o nahratie Vašich želaní prostredníctvom nášho odkazovača. Všetky Vaše vianočné želania budú odvysielané aj vo vianočnom vydaní relácie "Zahrajte mi hudci" a verte, že tým určite urobíte radosť všetkým, ktorým budete vinšovať.

A ako na to? Stačí iba kliknúť na obrázok telefónu, počkať na signál (môže to trvať aj niekoľko sekúnd) a nahrať Váš vianočný odkaz. Ostatné je už na nás.

 

Nahrajte Váš vianočný odkaz:

Nahrajte svoje želanie na odkazovač.

nahrajte odkaz na
skype: radio.jankohrasko

 

Ak Vám nefunguje náš odkazovač:

Ak Vám náš odkazovač nefunguje automaticky (hneď po kliknutí na obrázok telefónu vľavo), tak svoj odkaz nahrajte priamo cez svoj Skype na adrese:radio.jankohrasko .

Preto neváhajte a potešte svojím vianočným želaním svojich blízkych i seba, a budeme radi, ak si spomeniete aj na nás.

 

Pre tých, ktorí radšej píšu ako nahrávajú želania, tu máme možnosť poslať vianočné želanie prostredníctvom formulára (teda textovo). Sme však presvedčení, že počuť Vás je stokrát lepšie ako iba čítať.

Budú aj vianočné súťaže:

Pre tých viac súťaživých sme pripravili množstvo folklórnych súťaží o folklórne CD-čká nášho partnera Akcent AT, s.r.o.. O súťažiach, ktoré budú prebiehať pred ale aj počas celých vianočných sviatkov, Vás budeme priebežne informovať na webe (v časti súťaže) a v rádiu.

Tešíme sa na spoločné Folklórne Vianoce na JankoHrasko.sk.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS Borievka Kosice

Ameriku som zvandroval

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV