3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Ďakujeme Vám za Vašu priazeň
Ďakujeme Vám za Vašu priazeň

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň

21. 03. 2009
Malacky

Áno, sú to už presne 2 roky!

JankoHraško.sk vznikol 21. marca 2007 s hlavným cieľom zhromaždiť na internete čo najviac informácií o folklórnych podujatiach na Slovensku pre Vás, milovníkov folklóru.

Od tej doby sa však veľa zmenilo.

Postupne sa k nám pridávali veľmi šikovní ľudia a spoločne sme vybudovali jediné folklórne rádio o slovenskom folklóre na svete ;), ktoré Vám pre radosť vyhráva už 24 hodín denne, a zásadne sme rozšírili obsah internetového, denne aktualizovaného portálu, ktorý dnes obsahuje okrem folklórnych podujatí aj informácie o knihách, hudobných nosičoch, osobnostiach, folklórnych súboroch, skupinách, ľudových hudbách, remeselníkoch, inštrumentalistoch, združeniach, ale nájdete tu aj recepty, videá, mnoho fotografií a zaujímavých článkov či súťaží.

Trochu zo štatistík: v súčasnosti naše rádio mesačne počúva okolo 8 000 a portál číta okolo 20 000 unikátnych návštevníkov, teda Vás, milovníkov folklóru.

Nedosiahli sme toho málo.

Veľmi málo by však z toho bolo možné dosiahnuť bez Vás, poslucháčov a čitateľov, a našich najbližších spolupracovníkov, bez ktorých nie je možné si tento projekt predstaviť. Niektorých nájdete na týchto odkazoch (redaktori a moderátori), ale o väčšine z Vás, ktorí nás podporujete najmä svojou návštevnosťou, komentármi a cennými návrhmi, málo kto vie.

Preto Vám chceme všetkým adresovať naše veľké

Ďakujeme Vám za priazeň

Okrem nášho poďakovania Vám posielame aj veľa krásnych ľudových pesničiek, ktoré si môžete vypočuť v našom-vašom Rádiu JankoHrasko.sk.

Ďakujeme Vám a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a osobné stretnutia na folklórnych festivaloch či ďalších podujatiach.

S úctou Váš JankoHrasko.sk

Ako oslávime narodeniny?

Nuž počúvajte zajtra (t.j. v nedeľu 22. marca 2009) od 8:00 do polnoci Rádio JankoHrasko.sk a nechajte sa prekvapiť. Prezradím len toľko, že zajtra prežijete dva roky s Jankom Hraškom za jeden deň ;)

Autor obrázka narodeninovej torty: brniak.com, ktorý takto oslavuje narodeniny JankoHrasko.sk v Nitre.

Brniak prianie pre JankoHrasko.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS Borievka Kosice

Oj na huri

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV