3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Viete čo sa chystá na Orave v roku 2009?
Viete čo sa chystá na Orave v roku 2009?

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Viete čo sa chystá na Orave v roku 2009?

13. 01. 2009
Orava

Oravské kultúrne stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja v týchto dňoch vydalo katalóg kultúrnych a športových podujatí, ktoré sa uskutočnia v roku 2009 na Orave.

Publikácia podáva prehľad o takmer 500 podujatiach miestneho, regionálneho i celoštátneho charakteru a na jej príprave sa podieľalo 46 samospráv, organizácií a občianskych združení z regiónu. Je tak nielen bohatou programovou ponukou určenou pre domácich a zahraničných návštevníkov, ale i zrkadlom o spolupráci a participácii rôznych spoluusporiadateľov. Katalóg spracováva stredisko už desať rokov a je určený nielen na vzájomné porovnanie a inšpiráciu tvorcov miestnej kultúry, ale je i praktickým prínosom pre zvýšenie návštevnosti a propagáciu v ňom zachytených aktivít. Pri zostavovaní tohtoročného katalógu sa vydavateľ snažil zachytiť a zmapovať čo najširšiu paletu aktivít, ktoré by podali prehľad o živote miestnej kultúry a športu na Orave.

Záujemcovia si môžu katalóg zakúpiť na Oravskom kultúrnom stredisku v Dolnom Kubíne.

Dolný Kubín 12. 1. 2009

Autor: Miroslav Žabenský, zabensky@osvetadk.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Hanka Hulejova

Usnize mi, usni

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV