3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Z Polomky NAŽIVO!
Z Polomky NAŽIVO!

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Z Polomky NAŽIVO!

05. 11. 2009
Polomka

FSk_BrezinkySezóna folklórnych festivalov je takpovediac už za nami. Niektoré podujatia nás síce ešte čakajú, ale už to nie je také pestré ako v letných mesiacoch. Ale ak sledujete výročia rôznych folklórnych kolektívov, tak viete, že sa s nimi tento rok akoby vrece roztrhlo. Aj my chceme prispieť našou troškou do mlyna, ako sa hovorí, a priblížiť Vám niektoré, skôr menej známe folklórne kolektívy. Tak sa s našim folklórnym rádiom vyberieme do Polomky, kde oslavuje svoje 55. výročie založenia folklórna skupina Brezinky a detský folklórny súbor Brezinky zase 15. výročie obnovenia svojej činnosti.

FSk_Brezinky_POlomkaDostali sme od organizátorov pozvanie, prísť sa pozrieť na slávnostný program týchto dvoch kolektívov. Pozvanie sme prijali a pre tých, ktorý to majú do Polomky ďaleko ponúkame možnosť priblížiť aspoň atmosféru tohto slávnostného programu prostredníctvom živého vysielania nášho folklórneho rádia Janka Hraška v sobotu 7. novembra od 19-tej hodiny. Nalaďte sa preto na folklór aj v tento deň a vychutnajte si vystúpenie horehroncov z Polomky.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

FS Mladost

Ej tisa, tisa

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV