3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Z Polomky NAŽIVO!
Z Polomky NAŽIVO!

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Z Polomky NAŽIVO!

05. 11. 2009
Polomka

FSk_BrezinkySezóna folklórnych festivalov je takpovediac už za nami. Niektoré podujatia nás síce ešte čakajú, ale už to nie je také pestré ako v letných mesiacoch. Ale ak sledujete výročia rôznych folklórnych kolektívov, tak viete, že sa s nimi tento rok akoby vrece roztrhlo. Aj my chceme prispieť našou troškou do mlyna, ako sa hovorí, a priblížiť Vám niektoré, skôr menej známe folklórne kolektívy. Tak sa s našim folklórnym rádiom vyberieme do Polomky, kde oslavuje svoje 55. výročie založenia folklórna skupina Brezinky a detský folklórny súbor Brezinky zase 15. výročie obnovenia svojej činnosti.

FSk_Brezinky_POlomkaDostali sme od organizátorov pozvanie, prísť sa pozrieť na slávnostný program týchto dvoch kolektívov. Pozvanie sme prijali a pre tých, ktorý to majú do Polomky ďaleko ponúkame možnosť priblížiť aspoň atmosféru tohto slávnostného programu prostredníctvom živého vysielania nášho folklórneho rádia Janka Hraška v sobotu 7. novembra od 19-tej hodiny. Nalaďte sa preto na folklór aj v tento deň a vychutnajte si vystúpenie horehroncov z Polomky.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Rozmarija

A na medzi rokita

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV