3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Z kuchyne starej matere
Z kuchyne starej matere

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Z kuchyne starej matere

25. 03. 2010
Martin

 

Máte radi tradičnú slovenskú kuchyňu? Chcete sa inšpirovať zaujímavým, možno už dávno zabudnutým receptom? Ste zvedavý, ako sa stravovali naši predkovia? Viete, aké ingrediencie používali v kuchyni, čo pestovali a ktoré zvieratá chovali? Poďte s nami nakuknúť pod pokrievku starej mamy a nechajte sa unášať vôňami, okoštujte zaujímavé chute a vypočujte si rozprávanie o tom, ako to bolo kedysi.

A čo budeme vlastne variť už v 4. časti „receptária" nášho folklórneho rádia ? Nuž, blížia sa Veľkonočné sviatky, čas jarných zvykov a tradícií a Vám postačí len jediné - v sobotu od 14. hodiny počúvať naše vysielanie.

Nechajte sa inšpirovať a inšpirujte aj Vy nás. Ak si sami spomeniete na recept, o ktorom by sme mali vedieť aj my, stačí, ak ho napíšete na náš mail: redakcia (zavináč) jankohrasko.sk alebo priamo do formulára na našej webovej stránke.

Teším sa na Vás, milí priatelia.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

MarkaMacoskova a Anka Poracova

Bodaj sja kohut znudiv

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV