3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  JankoHraško oslavuje svoje štvrté narodeniny :)
JankoHraško oslavuje svoje štvrté narodeniny :)

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

JankoHraško oslavuje svoje štvrté narodeniny :)

21. 03. 2011

Milí naši čitatelia a poslucháči, dnes - 21. marca, na prvý jarný deň oslavuje projekt JankoHraško svoje štvrté narodeniny.

Keďže Janko celý rok usilovne maká, aby pre Vás každý deň pripravil zaujímavý program i čitanie, na oslavy mu veľa času neostalo.

Poprajme mu teda ešte dlhý život, dobrých ľudí všade naokolo, aby sa mu tu s nami dobre žilo, aby rástol do veľkosti i do krásy, a aby si všade získaval nových kamarátov. 

A Vám, milí folkloristi, dnes zahráme na želanie, čo si zaželáte, pre koho si zaželáte, alebo len tak - pre radosť :)  Napíšte nám prostredníctvom tohto formulára.

 

Poďakovanie

Ďakujeme všetkým Vám, návštevníkom nášho folklórneho portálu, poslucháčom nášho folklórneho rádia, našim partnerom a spolupracovníkom za Vaše cenné rady a za Vašu podporu, ktorou nám dodávate silu a pomáhate nášmu-Vášmu projektu, aby prežil aj v týchto (pre folklór) nie ľahkých časoch. Práve Vy dávate projektu JankoHrasko.sk  zmysel jeho bytia. Bez Vás a Vašej pomoci by náš projekt nemohol existovať. 

Vaša redakcia JankoHraško

 

 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

MYJAVSKA CIMBALOVKA

Hora je, horicka

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV