3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Naživo z Detvy
Naživo z Detvy

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 1 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Naživo z Detvy

07. 07. 2011
Detva

Dôležitý oznam pre tých z Vás, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete zúčastniť 46. ročníka Folklórnych slávností pod Poľanou Detve!

Vážení priatelia nezúfajte. Redakcia Rádia JankoHrasko.sk v spolupráci s organizátormi Folklórnych slávností pod Poľanov pre Vás pripravili možnosť vypočuť si CELÝ program folklórnych slávností priamo z pohodlia Vášho domova, internátu, chaty a pod. samozrejme za podmienky, že tam máte prístup na internet ;).

Program slávností a tým aj vysielania rádia nájdete na tomto odkaze

Tešíme sa preto na Vás pri počúvaní folklórneho Rádia JankoHrasko.sk a budeme radi ak nám počas vysielania napíšete svoje postrehy, pocity, prípadne pošte odkaz pre nás alebo Vašich blízkych.

Celý víkend Vás bude sprevádzať spoza mikrofónu Aďo Fecko (inak medzi nami, je to jeho prvotina, tak mu spoločne držme palce ;).

Vaša redakcia.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

ANKA SATANOVA

Komu ze je lepsie

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV