3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  DFS Cifroško na Úrade Vlády SR
DFS Cifroško na Úrade Vlády SR

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Peter Kocák (Peťo)

Peťo Umelecký vedúci, choreograf a tanečný pedagóg folklórneho súboru Vranovčan a detského folklórneho súboru Cifroško. Autor a spoluautor viacerých publikácií o folklóre ... Jednoducho človek - folklorista (jh).

DFS Cifroško na Úrade Vlády SR

18. 01. 2012
Bratislava, Úrad vlády SR

Detskému folklórnemu súboru Cifroško sa dostalo cti vystúpiť na pôde Úradu vlády SR. Stalo sa tak 17. januára 2012, kedy v rámci otvorenia výstavy "Drevo a kov" študentov Strednej odbornej školy drevárskej z Vranova nad Topľou, tvoril kultúrny program. Po úvodnej piesni sólistky speváčky DFS sa slova ujala p. premiérka Prof. PhDr. Iveta Radičová, PhD., ktorá prítomných milo privítala a následne si vypočula prihovor Ing. Igora Šestáka, riaditeľa SOŠ drevárskej. Po odovzdaní  upomienkových darčekov sa opäť rozozvučali tóny a "rozcifrovali" nôžky sólistov DFS Cifroško. Výstavu organizovalo Informačné centrum Úradu vlády SR v spolupráci s agentúrou TADES – Talentované deti Slovenska.

Fotogafie z akcie nájdete na stránke DFS Cifroško.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

FS Janosik Svit

Karicky - Parchovany

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV