3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Oslávme 5. výročie vzniku projektu JankoHrasko.sk spoločne
Oslávme 5. výročie vzniku projektu JankoHrasko.sk spoločne

Ohodnoť článok hráškami


(9.2/10 hráškov, hlasovali 10 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Oslávme 5. výročie vzniku projektu JankoHrasko.sk spoločne

27. 03. 2012
Vrútky, Junior hotel Piatrová

Vážení milovníci folklóru,

mesiac marec je mesiacom kníh, obdobím, kedy vítame príchod jari, ale aj mesiacom, kedy v roku 2007 (presne 21.3.) vznikol projekt JankoHrasko.sk, studnica folklóru. Je to už 5 rokov, čo vám tak do vašich počítačov a veríme, že aj do vašich srdiečok, prinášame náš nádherný slovenský folklór.

Ďakujeme vám za toto krásne obdobie. Ďakujeme vám za to úprimne, lebo bez vás a vašej spolupráce či už ako čitateľov, poslucháčov, partnerov, ale aj vzácnych poradcov a sponzorov by sme to určite nezvládli.

Táto 5-ročnica ;) bola v skutku naplnená krásnymi zážitkami, o ktoré sa s vami chceme podeliť (ale nielen o to) počas osláv našich narodenín ;).

Oslávme 5 rokov spolu ;)

Pozývame vás na oslavu narodenín nášho, ale aj vášho projektu JankoHrasko.sk, studnica slovenského folklóru.

Oslava nadšencov folklóru, dobrej nálady a hlavne milovníkov a fanúšikov rádia, webu a televízie JankoHrasko.sk sa uskutoční 4. - 6. mája 2012 v Junior hoteli Piatrová vo Vrútkach pri Martine (http://www.juniorpiatrova.sk/sk/uvod/).

Čo vás čaká?

Čaká vás skvelá nálada, kopec zábavy, skvelej ľudovej hudby a samozrejme stretnutia s priateľmi, milovníkmi folklóru. Budete si môcť vyskúšať úlohu moderátorov a vyskúšať si tak, aké to je, keď vás počujú poslucháči na celom svete. Súčasťou osláv budú aj rôzne prekvapenia - takže sa nechajte prekvapiť ;). 

Program osláv

Oslavy začínajú v piatok 4. mája a trvajú do nedele 6. mája 2012. Organizáciou je poverený Martin Bega, nuž čo, je najmladší z nás, ale veľmi šikovný ;). Kontakt je +421 907 238 188.

Piatok, 4.5.2012:

 • 14:00 - 18:00 - príchod
 • 18:00 - 19:00 - večera
 • 19:00 - 19:30 - "Jožo Halcin a Igor Hraško, zakladatelia projektu JankoHrasko.sk, studnica slovenského folklóru.
 • 19:30 - ... - Posedenie a zábava „Pri ohníčku“ - zoznamovacie aktivity, spievanie pri muzike a živé vysielanie všetkých oslavujúcich pre tých, ktorí tam s nami nemôžu byť. Ten, kto má chuť, si vyskúša nie len moderovanie, ale bude komunikovať aj s poslucháčmi na celom svete. Dobrovoľníkom pomôžu členovia redakcie JankoHrasko.sk. Technicky to kočíruje Maroš Lištiak.  
   

Sobota, 5.5.2012:

 • 08:00 - 09:00 - raňajky
  10:00 - 14:00 - výstup na Martinské hole (alebo aspoň pokus ;) / ostaní posedenie a pomoc pri varení gulášu a zároveň živé vysielanie relácie "Z kuchyne starej matere", tentokrát však trochu netradične - muži varia a ženy dirigujú ;) Vedúca kuchárka/dirigentka Renáta Hrašková. Ešte tu plánujeme jedno veľké, ale naozaj veľké prekvapenie!!!
 • 15:00 - 17:00 – rôzne súťaže s folklórnou tématikou a prvý ročník folklórneho futbalového turnaja JankoHrasko.sk. Zúčastnia sa všetci, ktorí majú chuť ;).
 • 18:00 - 19:00 - večera
 • 19:00 – zábava, hudba, tanec, spev a rôzne súťaže ;)

Nedeľa, 6.5.2012:

 • 08:00 - 09:00 - raňajky 
 • 10:00 - ... - rozlúčenie sa, spoločné foto a návrat do reality (domov) ;)

Program sa môže aj meniť ;). 

Ubytovanie 

Na výber máte z jednolôžkových izieb (4x), dvojlôžkových izieb (18x), trojlôžkových izieb (3x) a štvorlôžkových izieb (5x). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, TV a telefónom. Cena tohto pobytu bola stanovená na €18 /noc/osoba. = €40 na osobu za celý pobyt. V cene je zahrnuté ubytovanie (2 noci), 2 x raňajky, 2 x večera, guláš a vecné ceny. Kto má kotol na guláš a má miesto preň v aute, tak si ho môže priniesť. 

PRIHLÁŠKA NA OSLAVU:

Prihlášku, ktorú nájdete na odkaze nižšie, nám zasielajte najneskôr do 20. apríla 2012 !!!

Prihláška na oslavu 5 narodenín projektu JankoHrasko.sk, studnica slovenského folklóru.

Po zaslaní vašej prihlášky Vám bude následne zaslaný potvrdzovací e-mail s podrobnosťami ohľadom platby.

!!! POZOR, prihláste sa ešte dnes !!!

Kapacita ubytovania je stanovená na 70 osôb.

Tešíme sa na Vás !!!!

Posielame Vám tapetu na Váš PC od nášho dvorného ilustrátora Brniaka ;). Kliknite na obrázok.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

SS Taskovci

Neznáma13

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV