3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Predstavte nám svoje obľúbené miesto dýchajúce čarom tradícií
Predstavte nám svoje obľúbené miesto dýchajúce čarom tradícií

Ohodnoť článok hráškami


(8.5/10 hráškov, hlasovali 6 )

Jozef Halcin (:) Jožo)

:) Jožo Projekt JankoHrasko.sk pre mňa predstavuje spôsob ako vyjadriť úctu a obdiv tým, ktorí stáročia tvorili a tvoria skutočné hodnoty nášho národa. Práve preto milujem folklór a projekt JankoHrasko.sk. Folklór mi doslova chutí.

Predstavte nám svoje obľúbené miesto dýchajúce čarom tradícií

06. 04. 2012

Na portáli JankoHrasko.sk, studnica slovenského folklóru sme pre Vás spustili novú časť sekcie Folklór, časť s názvom Obľúbené miesta. V tejto časti chceme priebežne a v spolupráci s našimi priateľmi (teda aj s Vami) predstavovať širokej verejnosti krásu našich múzeí, skanzenov a pamiatkových rezervácií. Budeme sa však snažiť predstaviť Vám aj krásne, ale pre verejnosť takmer zabudnuté či neznáme miesta často poznačené zubom času, ktoré sa možno netešia veľkej návštevnosti obdivovateľov, ale majú svoje nezabudnuteľné čaro.

Možnosť predstaviť takéto miesto má každý z Vás.

Využite preto aj vy možnosť predstaviť Vaše obľúbené miesto dýchajúce čarom tradícií. Podeľte sa s Vašimi pocitmi tak ako aj milovník trádícií a náš stály prispievateľ pán Milan Hlôška, ktorý nám všetkým a spôsobom jemu vlastným predstavuje Starú Horu v Sebechleboch.

Ako pridáte informáciu o Vami obľúbenom mieste?

Stačí ak vyplníte formulár "Pridaj čo chceš" (v kolónke "Vyberte typ informácie" zvoľte "subjekt, osobnosť, kniha, CD ..." a v kolónke "Typ subjektu" zvoľte "Hmotné kultúrne dedičstvo").

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH Rozsutec

Janko, Janko, zla rada

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV