3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Súbor Gerlachovčan vyjadril mamkám veľké ďakujem
Súbor Gerlachovčan vyjadril mamkám veľké ďakujem

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 6 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Súbor Gerlachovčan vyjadril mamkám veľké ďakujem

21. 05. 2012
Gerlachov

„Krajší sviatok ako je Deň matiek na vzdanie úcty najdrahšej žene - MAMKE ani nepoznám. Mamka je pre mňa všetkým: láskou, útechou, pohladením, ale aj úprimným napomenutím...“. 

Takto dňa 20. 5. 2012 privítal a veľké ďakujem vyslovil súbor Gerlachovčan pri hore spomenutom sviatku kde „...mamičky, babičky, ženy, všetkých prítomných a prítomné potešil kytičkou hovoreného slova, spevu a tanca“ v podaní detičiek a mládeže súbor Gerlachovčan. 

Veľké ďakujem z našej strany patrí aj manželom Cmarovim za krásnu choreografiu pre mládež, Ingrid Greššovej za vedenie detičiek a organizačných záležitosti, Milke Hostovej za vedenie spevu a hovoreného slova, Gabrielovi Greššovi a Miroslavovi Billému za hudbu a Lucii Jurčovej za vedenie detičiek a organizačných záležitosti.

Veľké ĎAKUJEM ešte raz všetkým zúčastneným, verím, že na najbližšom vystúpení bude súbor v plnom počte.

Za súbor Gerlachovčan prajem členom veľa síl, šikovných nôžok a hrdielok...

Na fotke sú z ľava: Gabriel Grešš, Adrián Rohaľ, Matúš Reviľák, Stanislav Jankiv, Maroš Hnatko, Ivan Džmura, Miroslav Billý a z ľava: Mária Karchová, Monika Hnatková, Simona Surgentová, Mária Hnatková, Klaudia Piterová-Bučková, Vierka Čabiňaková.

Text: Lucia Jurčová

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

SS Hnojnane Michalovce

Hore drazka, dolu chodnik

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV