3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Vinšujeme vám tieto vianočné sviatky ...
Vinšujeme vám tieto vianočné sviatky ...

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 4 )

Jozef Halcin (:) Jožo)

:) Jožo Projekt JankoHrasko.sk pre mňa predstavuje spôsob ako vyjadriť úctu a obdiv tým, ktorí stáročia tvorili a tvoria skutočné hodnoty nášho národa. Práve preto milujem folklór a projekt JankoHrasko.sk. Folklór mi doslova chutí.

Vinšujeme vám tieto vianočné sviatky ...

21. 12. 2012

Vážení milovníci folklóru a kamaráti,

míľovými krokmi sa k nám blížia Vianoce, najkrajšie sviatky roka, počas ktorých mnohí z nás udržiavajú rôzne vianočné a novoročné tradície a zvyky. Tieto tradície Vám približujeme prostredníctvom rádia a webu počas celých vianočných sviatkov. Čo pre Vás pripravujeme sa dozviete z programu nášho rádia.

Pri príležitosti Vianoc a prichádzajúceho Nového roka nám dovoľte Vám zavinšovať a poďakovať ...

Vinšujeme Vám ...

Vianoce sú časom kolied a vinšov, preto dovoľte aj nám zavinšovať Vám:

Vinš nahovorili vinšovníci: Natálka (7 r.) a Dominika (11 r.) Lištiakové, Katka (3 r.)  a Hanka (5 r.) Kocákové, Jožko Halcin (4 r.) a Maťo Kanaš (10 r.). Veľká vďaka našim zlatým vinšovníkom.

Text vianočného vinšu:

"Vinšujeme vám tieto vianočné sviatky,
aby Vám dal Pán Boh stáleho zdravia, šťastia,
na dietočkách požehnania a potešenia,
na stádočku rozmnoženia,
na poli sto kôp raži, pšenice a ovsa,
a na počítačoch kvalitný internet pre počúvanie nášho rádia.
To všetko Vám praje tím JankoHrasko.sk."

Ďakujeme Vám ...

Ďakujeme Vám priatelia,

za čas strávení s Vami počas celého roka 2012, pretože tento čas a taktiež možnosť spoločne s Vami prežiť aj najkrajšie sviatky roka či už na webe, prostredníctvom rádia alebo našich sociálnych sietí, ale najmä s niektorými aj osobne, je pre nás najkrajším darčekom pod našim redakčným vianočným stromčekom.

Ďakujeme Vám za Vašu celoročnú podporu.

Špeciálne poďakovanie ...

Ďakujeme všetkým našim redaktorom, fotografom, pisateľom, ale aj kritikom za to, že náš projekt mohol najmä vďaka Vám rásť a oslovovať mesačne viac ako 50 tisíc poslucháčov a čitateľov z viac ako 40 krajín celého sveta.

Špeciálne mi však ako šéfredaktorovi dovoľte poďakovať Marošovi, Renátke, Igorovi, Maťovi, Ľudke, Brniakovi, Matúšovi, Veronike, Krucenej a Peťovi za celoročnú náročnú, ale krásnu prácu na projekte JankoHrasko.sk. Je mi naozaj cťou pracovať v takej partii skvelých ľudí (a tu ich všetkým môžete vidieť v plnej kráse ;). Ďakujeme Vám. 

Dôležité!!! Graficky vianočný pozdrav "vymaľoval" Braňo (Brniak) Ivanič a zvukový vinš "vykúzlil" Juraj (Jureš) Líška. Ďakujeme chalani!

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS Hornad Kosice

Cardas

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV