3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Výstava tort, medovníkov a ručných prác „Vo svete rozprávok“
Výstava tort, medovníkov a ručných prác „Vo svete rozprávok“

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Výstava tort, medovníkov a ručných prác „Vo svete rozprávok“

17. 09. 2013
Piešťany

Communication House, vydavateľ časopisu Torty od mamy, v spolupráci s www.tortyodmamy.sk agenerálnym partnerompodujatia SLK Piešťany, a.s. vás pozývajú na Výstavu tort, medovníkov a ručných prác v priestoroch SLK Piešťany, v termíne 5.10.2013.

 

Stretnutie je určené pre čitateľky a fanynky nášho časopisu, ale aj pre každého, kto si rád zaspomína na detstvo a na krásne rozprávky. Chceme ukázať zručnosť, šikovnosť a fantáziu, ktorá sa tiahne od východu až po západ Slovenska. A pripraviť rôzne rozprávkové torty, postavičky z cukru, marcipánu, čokolády ale aj z medovníka či látky, papiera, prútia,...

Všetku tú rozprávkovú krásu pripravia amatérske cukrárky a medovnikárky, ktoré sa stretávajú na www.tortyodmamy.sk a tiež zručné žienky združujúce sa na portáli www.artmama.sk z celého Slovenska.

Súťaž a výstava sa udeje v sálach Balnea Palace hotela Esplanade. Vyhodnotenie súťaže a prehliadka tort, sladkých postavičiek, medovníkov či ručných prác s ukážkami ich tvorby bude prístupná verejnosti. Vstup je voľný.

Neváhajte. Príďte a zažite s nami deň plný súťaží, zaujímavých hostí, ukážok sladkého umenia, vôní medovníkov, talentu šikovných rúk i množstva ozajstných prekvapení. Stačí prísť a ponoriť sa s nami do sveta rozprávok.

Všetkých srdečne pozývame.

 

Ing. Lucia Kocurová

projektová manažérka 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

VYCHODNA

Track 27

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV