3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Vaše Vianočné priania, pozdravy a vinše
Vaše Vianočné priania, pozdravy a vinše

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 1 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Vaše Vianočné priania, pozdravy a vinše

07. 12. 2013
Celý svet

Milí naši folklórni priatelia a priaznivci.

Prichádzajú najkrajšie sviatky roka – Vianoce.  Sú časom radosti, lásky a pokoja. V tomto období zvykneme priať aj našim blízkym či priateľom len to najlepšie. My na Vás myslíme po celý rok a snažíme sa Vám prinášať radosť každý deň. Teraz Vám však prinášame aj možnosť zavinšovať či poslať pozdrav priamo Vašim blízkym, priateľom a známym prostredníctvom vysielania nášho a Vášho folklórneho rádia JankoHraško.sk počas vianočných sviatkov, teda na Štedrý deň a v Prvý sviatok vianočný.

Možností je hneď niekoľko.

Stačí napríklad, ak zavoláte na telefónne číslo 0910 942 697 (zo zahraničia +421 910 942 697) a na náš záznamník nahráte svoj pozdrav, prianie či vinš (cez záznamník len do 21.decembra). Pre tých, ktorí majú aj iné technické možnosti : môžete nahrať svoj vinš a poslať nám ho do redakcie mailom na adresu redakcia (zavináč) jankohrasko.sk vo formáte MP3. V neposlednom rade nám môžete poslať text vinšu či priania mailom a my ho nahráme za Vás.

 

Nezabudnite k pozdravu pripojiť Vaše meno, či názov folklórneho kolektívu a odkiaľ pozdrav posielate.

 

A stačí už len počúvať naše vysielanie počas sviatkov.

Tešíme sa na Vaše odkazy.

Váš kolektív JankoHraško.sk

 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FSk Osikovcan Osikovo

Nevybiraj pysna dzivko

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV