3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Súťaž s Jankom Hraškom na Detve
Súťaž s Jankom Hraškom na Detve

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Igor Hraško (betar)

betar To, že som folklóristom, som pochopil, keď som nastúpil na vysokú školu a zistil, že bez folklóru to už nemôžem ťahať. Prešiel som cestu tanečníka, pedagóga, speváka i inštrumentalistu. Dnes som posadnutý folklórom …. piesňou,...

Súťaž s Jankom Hraškom na Detve

11. 07. 2014
Detva, Stánok JankoHraško.sk

Milí priatelia, folkloristi, priaznivci a milovníci ľudových tradícii. Tí, ktorí zavítate na dnes začínajúce Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve sa môžete tešiť aj na súťaž s rádiom JankoHraško.sk.

V našom stánku JankoHraško.sk dostanete malý lístok, kde stačí správne odpovedať na 3 súťažné otázky, a budete zaradený do žrebovania o 3 ceny, ktorými sú: fľaša Hraškovho hriateho, tričko Rádio JankoHraško.sk a CD s ľudovou hudbou.

Žrebovať sa bude v sobotu večer o 19:30. Výhercov, ktorí si nebudú môcť priamo v stánku prevziať svoju výhru, budeme kontaktovať e-mailom a po následnej dohode im výhru odovzdáme alebo pošleme.

 

Tešíme sa na Vás na Detve.

 

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Bukovinka

Este som nevidel

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV