3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Fujaristi v Čičmanoch už tento víkend
Fujaristi v Čičmanoch už tento víkend

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 1 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Fujaristi v Čičmanoch už tento víkend

23. 09. 2014
Čičmany, Humno Ondreja Gregora

Ľudovo-umelecké Čičmany a Združenie autentického folklóru vás srdečne pozývajú na 9. ročník Celoslovenského stretnutia fujaristov v Čičmanoch pod názvom "Dedičstvo otcov zachovaj nám Pane", ktoré sa uskutoční v areáli humna Ondreja Gregora v Čicmanoch. Fujarové nôty obohatia dedinské folklórne skupiny z rôznych kútov Slovenska a tak svoje zanietenie k tradíciám priblížia aj vám.

 

V programe sa predstavia Fujaristi zo Slovenska, Mužská spevácka skupina z Heľpy, Združenie autentického folklóru - Pohronci, FS Mostár z Brezna, Trombitáši Hájiček z Chrenovca-Brusna, FS Javorníček, FS Oprášené krpce, Lastovienka z Čičmian, Heligonkári z Klenovca, Hanka Servická a gajdoši.

 

Srdečne vás všetkých pozývame!

 

Program nájdete na tomto odkaze:

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FSk Brezinky Polomka

Cez Poluomku tece voda mutna

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV