3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Fujaristi v Čičmanoch už tento víkend
Fujaristi v Čičmanoch už tento víkend

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 1 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Fujaristi v Čičmanoch už tento víkend

23. 09. 2014
Čičmany, Humno Ondreja Gregora

Ľudovo-umelecké Čičmany a Združenie autentického folklóru vás srdečne pozývajú na 9. ročník Celoslovenského stretnutia fujaristov v Čičmanoch pod názvom "Dedičstvo otcov zachovaj nám Pane", ktoré sa uskutoční v areáli humna Ondreja Gregora v Čicmanoch. Fujarové nôty obohatia dedinské folklórne skupiny z rôznych kútov Slovenska a tak svoje zanietenie k tradíciám priblížia aj vám.

 

V programe sa predstavia Fujaristi zo Slovenska, Mužská spevácka skupina z Heľpy, Združenie autentického folklóru - Pohronci, FS Mostár z Brezna, Trombitáši Hájiček z Chrenovca-Brusna, FS Javorníček, FS Oprášené krpce, Lastovienka z Čičmian, Heligonkári z Klenovca, Hanka Servická a gajdoši.

 

Srdečne vás všetkých pozývame!

 

Program nájdete na tomto odkaze:

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

FSk Karicka Druzstevna Pri Hornade

Poscela bi ja

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV