3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Vinšujeme vám...
Vinšujeme vám...

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Vinšujeme vám...

23. 12. 2015
Slovensko

Milí priatelia a priaznivci,

 

sú tu najkrajšie sviatky roka - Vianoce. Preto dovoľte aj nám, aby sme vám zapriali a spríjemnili tieto sviatočné chvíle. Prajeme vám zdravie, radosť, šťastie, lásku i pokoj vo vašich rodinách. Nech vám nič nechýba na štedrovečernom stole a pod vianočným stromčekom nech si nájdete to, čo vám chýba a čo poteší vaše srdcia.

Zároveň by sme vám radi spríjemnili vianočný čas aj vysielaním nášho rádia JankoHraško.sk.

V rámci vysielania si okrem vianočných kolied a vinšov, ktoré pripravil Maroš, budete môcť vypočuť aj vianočné relácie. Aj tú s Hraškovcami. Môžete sa však tešiť aj na sviatočné vydanie relácie "Tam kde znejú piesne domoviny", kde okrem vianočných ľudových piesní a kolied budete počuť pútavé rozprávanie o zvykoch a tradíciách od Ondreja až po Vianočný čas pani Márie Pribilinovej z Heľpy. Reláciu Vás pozýva počúvať náš kolega Matúš.

 

Za náš kolektív vám posielame koledu a vinš v podaní Igora.

 

 

Prajeme ešte raz príjemne strávené vianočné chvíle s Janko Hraškom.

 

Vaša redakcia.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

KATKA HOLOSKOVA

Ej, srdenko moje

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV