3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Záštitu nad tohtoročným Rusínskym festivalom prebral Jeho Excelencia...
Záštitu nad tohtoročným Rusínskym festivalom prebral Jeho Excelencia...

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Záštitu nad tohtoročným Rusínskym festivalom prebral Jeho Excelencia...

26. 03. 2016
Svidník

Záštitu nad tohtoročným Rusínskym festivalom prebral Jeho Excelencia prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska

     4. ročník Rusínskeho festivalu sa uskutoční 23. – 29. mája 2016. Vstupenky – permanentky  na podujatie sú už v predaji a zakúpiť sa dajú vo viacerých mestách Prešovského kraja.

     Rusínsky festival s odkazom „od Rusínov pre všetkých“ prinesie svojim víkendovým programom multižánrovú hudobnú prehliadku. V piatok vystúpi KRISTÍNA, v sobotu MARIÁN ČEKOVSKÝ&BAND a v nedeľu sa predstavia KANDRÁČOVCI spolu so svojimi hosťami a Orchestrom  Jula Selčena a Zborom sv. Cecílie.

     Milí priaznivci Rusínskeho festivalu,  s radosťou Vám chceme oznámiť, že záštitu nad tohtoročným ročníkom festivalu prebral prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Aj táto silná podpora od hlavy štátu nás zaväzuje prezentovať rusínsku kultúru v čo najširšom rozmere.

Vstupenky - permanentky na Rusínsky festival sú už v predaji

Cena permanentky v predpredaji na piatok, sobotu a nedeľu je do 30. apríla 2016 3€. Permanentky sa dajú zakúpiť v predajných miestach sieti ticketportal alebo na www.ticketportal.sk. Predajné miesta ticketportal sú na 55 miestach v prešovskom kraji, napr. mesto Svidník: POŠTA, cestovná kancelária SATUR a cestovná kancelária EUROTOUR. Podrobnejšie informácie na www.rusinskyfestival.sk

OORO vo Svidníku

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FS Vranovcan Vranov Nad Toplou

A za nasu stodolecku

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV