3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Rusínsky festival začína
Rusínsky festival začína

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Rusínsky festival začína

21. 05. 2015
Svidník, Amfiteáter

Úspešné podujatie s originálnym programom sa uskutoční  25. – 31. mája 2015 vo Svidníku. 3. ročník Rusínskeho festivalu s odkazom „od Rusínov pre všetkých“ prinesie multižánrovú prehliadku národnostných menšín s medzinárodným zastúpením.

S radosťou chceme všetkým priaznivcom Rusínskeho festivalu oznámiť, že sme pripravení v pondelok 25. mája odštartovať festivalový týždeň. Sedemdňový festivalový maratón prinesie tak ako aj počas dvoch uplynulých rokov mnoho zaujímavých interpretov, besied, prednášok, divadiel, dokumentov. Sprievodné akcie počas týždňa, ako aj hlavný program podujatia sľubujú intelektuálno – umelecký zážitok.

Pre priaznivcov festivalu, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť víkendového programu je pripravený online prenos z vystúpení (www.folklorista.sk, www.rusinskyfestival.sk).      

Cena permanentky v predpredaji na piatok, sobotu a nedeľu je 5€. Lístky na jednotlivé dni si bude možné zakúpiť priamo  na amfiteátri hodinu pred programom: piatok 3€, sobota 3€ a nedeľa 3€. Deti do 130 cm majú vstup zadarmo.

Permanentky sa dajú zakúpiť v predajných miestach sieti ticketportal alebo na www.ticketportal.sk. Predajné miesta ticketportal sú na 55 miestach v prešovskom kraji, napr. mesto Svidník: POŠTA, cestovná kancelária SATUR a cestovná kancelária EUROTOUR.

Okresná organizácia Rusínskej obrody vo Svidníku

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH DATELINKA KRIVAN

Nad tou Detvou

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV