3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Články  >  Deň radosti 2016
Deň radosti 2016

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Deň radosti 2016

10. 08. 2016
Dolný Kalník, V Kmeťovom dvore

Milí priatelia a folklórni nadšenci,

srdečne vás pozývame na 5.ročník festivalu hudby, tanca a umenia Deň radosti 2016, ktorý sa uskutoční v sobotu 13.augusta 2016 u Kmeťa na dvore v Dolnom Kalníku, okres Martin.

Deň radosti je multižánrový festival, ktorý reflektuje na potrebu  širokej verejnosti združovať sa pri príjemných kultúrno-spoločenských aktivitách a slúži ako platforma pre regionálnych a krajských umelcov, ktorí na podujatí môžu prezentovať svoje zručnosti.

Na festivale Deň radosti 2016 sa vo folklórnom bloku predstavia: FS Bystričan z Považskej Bystrice, FS Oravan z Nižnej, folklórni nadšenci Oprášené krpce zo Žiliny, Ľudová hudba R&O z Kysúc, Chalani zo Žiliny, Ferova družina zo Žiliny, Ľubomír Párička.

Z aktivít pre deti vyberáme: Víla Dobromila, tvorivé dielne pre deti, vozenie detí na poníkoch.

Podujatie sa koná vďaka finančnej podpore Žilinského samosprávneho kraja.

Partneri podujatia: Turčianske kultúrne stredisko v Martine, obec Dolný Kalník, Jazdecký klub Kmeť Dolný Kalník,  VLmedia, Mestská scéna Martin, Dimex.sk Martin, A.M.PLUS, s.r.o. Martin, Záhradníctvo Čambor Košťany nad Turcom, Rádio Rebeca, obec Horný Kalník, JankoHrasko.sk studnica slovenského folklóru.

 

Ďalšie informácie na: www.denradosti.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

SS Holubova Brutovsky

Ej lucka

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV