3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Farmička.sk

Ohodnoť článok hráškami


(6/10 hráškov, hlasovali 1 )

Tento profil pridal(a) ...

Janko Hraško (jankohrasko)

jankohrasko Niektoré články pre Vás zverejňuje, ale aj ľudové pesničky z archívu rádia a rozprávky pre Vás vyberá a hrá náš najmilší redaktor a moderátor Janko Hraško ;).

Farmička.sk

13. 03. 2012
Hnúšťa

Predstavujeme Vám zaujímavý internetový projekt Farmička.sk.

Jeho cieľom je priblíženie výrobkov malých domácich producentov v regiónoch k spotrebiteľom po celom Slovensku. Portál Farmička.sk chce týmto podporiť malých domácich pestovateľov, chovateľov a producentov a zároveň prinášať užívateľom možnosť kúpiť si čerstvé a tradičné potraviny od domácich výrobcov z regiónov Slovenska. Je to akýsi malý virtuálny trh, ktorý  funguje na princípe inzercie. Pestovatelia majú možnosť ponúknuť svoju zeleninu a ovocie, chovatelia mliečne a mäsové výrobky, vajíčka, nájdete tu med, domáce koláče, štrúdle, ale aj víno a remeselné výrobky. Inzercia je bezplatná a bez nutnosti registrácie. Ponúkať môže ktokoľvek, kto sa chce so svojími domácimi produktmi podeliť s ostatnými, vylepšiť si domáci rozpočet a zároveň ponúknuť užívateľom možnosť kúpiť si poctivý domáci výrobok. Samozrejme, užívatelia môžu pridávať inzeráty, v ktorých uvedú o čo by mali záujem. Na Farmička.sk nájdete aj pozvania na zaujímavé podujatia v regiónoch a články o gastronomických a regionálnych zaujímavostiach.

Želáme Vám aby sa stránka Farmicka.sk stala Vašim príjemným spoločníkom a aby ste na nej vždy našli to, čo Vám hrdlo ráči.


Kontaktné údaje

Adresa:Gemerské grúne o.z., 1. mája 909, 98101 Hnúšťa
E-mail:podpora@farmicka.sk
Web:www.farmicka.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

LH Palacovci

Hrochotska muzika III

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV