3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Katalóg slovenského folklóru  >  Ľudové hudby  >  Ľudová hudba Úsmev
Ľudová hudba Úsmev

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 2 )

Tento profil pridal(a) ...

Ľudová hudba Úsmev

13. 10. 2012
Poprad, Svit

Sme ľudová hudba spod Tatier, ktorú tvoria dve devy a dvaja mládenci. V našom zoskúpení ĽH Úsmev sme skĺbili tri zložky - mladosť, hudbu a pozitívnu energiu.  Hráme v zložení prvé husle, druhé husle, harmonika a basa, ale podľa požiadavky sa zmenšíme, zväčšíme, vyhovieme Vášmu želaniu. Taktiež vieme poskytnúť čepčenie na svadbe, či vystúpenie dievčenskej speváckej skupiny.

 

Náš repertoár tvoria ľudové piesne z rôznych regiónov Slovenska. Do tanca Vám zahráme valčík, tango, čardáš či polku. Nezameriavame sa však iba na ľudové piesne. Potešíme Vás modernými songmi, svetovými hitmi, znelkami z rozprávok či hitmi z Repete.

 

Je vedecky dokázané, že väčšina úsmevov aktivuje ďalšie úsmevy. A práve to je naším cieľom, povinnosťou, no hlavne radosťou. A najväčšou radosťou pre nás bude, keď nás pozvete na Vaše podujatie, akciu, svadbu, ples, či oslavu. Tešíme sa na Vás.


Kontaktné údaje

E-mail:lhusmev@gmail.com
Telefón:0911065029
Web:http://lhusmev.webnode.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

Katka a dedko Kabačákovci

Dolina, dolina

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV