3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Katalóg slovenského folklóru  >  Ľudové hudby  >  Ľudová hudba Úsmev
Ľudová hudba Úsmev

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 2 )

Tento profil pridal(a) ...

Ľudová hudba Úsmev

13. 10. 2012
Poprad, Svit

Sme ľudová hudba spod Tatier, ktorú tvoria dve devy a dvaja mládenci. V našom zoskúpení ĽH Úsmev sme skĺbili tri zložky - mladosť, hudbu a pozitívnu energiu.  Hráme v zložení prvé husle, druhé husle, harmonika a basa, ale podľa požiadavky sa zmenšíme, zväčšíme, vyhovieme Vášmu želaniu. Taktiež vieme poskytnúť čepčenie na svadbe, či vystúpenie dievčenskej speváckej skupiny.

 

Náš repertoár tvoria ľudové piesne z rôznych regiónov Slovenska. Do tanca Vám zahráme valčík, tango, čardáš či polku. Nezameriavame sa však iba na ľudové piesne. Potešíme Vás modernými songmi, svetovými hitmi, znelkami z rozprávok či hitmi z Repete.

 

Je vedecky dokázané, že väčšina úsmevov aktivuje ďalšie úsmevy. A práve to je naším cieľom, povinnosťou, no hlavne radosťou. A najväčšou radosťou pre nás bude, keď nás pozvete na Vaše podujatie, akciu, svadbu, ples, či oslavu. Tešíme sa na Vás.


Kontaktné údaje

E-mail:lhusmev@gmail.com
Telefón:0911065029
Web:http://lhusmev.webnode.sk

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

DFS Prvosienka

S tebou sa ja marni svete

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV