3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Súťaž o kuchársku knihu od Jarda Žídeka z Nebíčka v Papuľke
Súťaž o kuchársku knihu od Jarda Žídeka z Nebíčka v Papuľke

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Renáta Hrašková (krsna)

krsna Som tá, ktorej prebehnú zimomriavky pri tónoch fujary, ktorej stečie slza pri štátnej hymne a ktorej sa srdco rozbúcha, keď sa ukážu tatranské štíty.

Súťaž o kuchársku knihu od Jarda Žídeka z Nebíčka v Papuľke

02. 03. 2012

Ak ste pravideľnými poslucháčmi relácie Z kuchyne starej matere tak vám iste neušlo, že v jednej z  jej častí som hovorila o tom, že Vianoce si môžeme urobiť kedykoľvek počas roka. A toto je jedna z  tých príležitostí, kedy budeme rozdávať darčeky. A či už to budú pre niekoho „malé Vianoce" alebo „veľké narodeniny", všetko jedno. Máme tu pre vás prvú oficiálnu súťažnú otázku "Z kuchyne starej matere" spojenú s malým prekvapením.

Súťažná otázka

A na čo sa vás budeme pýtať? V 15. epizóde gastronomického bedekra s názvom „Nebíčko v papuľke" sa šéfkuchár Jaroslav Žídek vyberie do Hladovky a vašou úlohou bude zistiť, akú dobrotu si tam uvaria ako poslednú. Tiež si treba zapamätať ľubovoľné tri ingrediencie, z ktorých je pripravená táto posledná dobrota.

Do kedy súťažíme

Či už správne odpovede zistíte v sobotu večer o 18:25 na STV1 alebo zalistujete v archíve relácie na www.nebickovpapulke.sk, to už necháme na vás. V každom prípade nám svoju odpoveď pošlite najneskôr do 9. marca 2012 na náš e-mail redakcia@jankohrasko.sk.

O akú cenu súťažíte

Jeden z Vás, kto správne odpovie, získa nielen kuchársku knihu od Jarda Žídeka z vydavateľstva IKAR, ale môže si zaželať aj 3 pesničky do našej relácie "Z kuchyne starej matere".

Prekvapeniam však nie je koniec!

Ale prekvapeniam nie je koniec. Počúvajte aj naďalej naše rádio a reláciu "Z kuchyne starej matere", sledujte web a dozviete sa viac!

A nezabudnite, že "aj s Jankom Hraškom môžete mať Nebíčko v papuľke".

Želám vám dobrú chuť a na zdravie, milí moji priatelia.

Vaša Krsna

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok02. 03. 2012 o 16:00
Koniec09. 03. 2012 o 23:55


Vyhodnotenie

A máme tu pre vás vyhlásenie výsledkov našej súťaže o Kuchársku knihu Jaroslava Žídeka. Správnych odpovedí prišlo naozaj veľa. Je vidno, že ste kulinári. Ale kniha je, bohužiaľ, iba jedna. A ktože si teda doma užije varenie s Jardom Žídekom?

Kniha poputuje do Nitry a pán Ludovít Breča si už iste chystá chuťové poháriky. Gratulujeme!! 

Aby sa mu lepšie čakalo na výhru už teraz pre neho hráme tri pesničky na želanie v našom folklórnom rádiu v relácii Z kuchyne starej matere. A verím, že pesničky potešia nielen pána Ľudovíta. Okrem toho sa všetci môžete tešiť na ďalšiu súťaž, ktorú vyhlásime už čoskoro.

A nezabudnite: aj s JankoHrasko.sk môžete mať Nebíčko v papuľke.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

LH Miroslava Dudíka

Nad záhradú, pod záhradú

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV