3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Súťaž o kuchársku knihu od Jarda Žídeka z Nebíčka v Papuľke
Súťaž o kuchársku knihu od Jarda Žídeka z Nebíčka v Papuľke

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Renáta Hrašková (krsna)

krsna Som tá, ktorej prebehnú zimomriavky pri tónoch fujary, ktorej stečie slza pri štátnej hymne a ktorej sa srdco rozbúcha, keď sa ukážu tatranské štíty.

Súťaž o kuchársku knihu od Jarda Žídeka z Nebíčka v Papuľke

02. 03. 2012

Ak ste pravideľnými poslucháčmi relácie Z kuchyne starej matere tak vám iste neušlo, že v jednej z  jej častí som hovorila o tom, že Vianoce si môžeme urobiť kedykoľvek počas roka. A toto je jedna z  tých príležitostí, kedy budeme rozdávať darčeky. A či už to budú pre niekoho „malé Vianoce" alebo „veľké narodeniny", všetko jedno. Máme tu pre vás prvú oficiálnu súťažnú otázku "Z kuchyne starej matere" spojenú s malým prekvapením.

Súťažná otázka

A na čo sa vás budeme pýtať? V 15. epizóde gastronomického bedekra s názvom „Nebíčko v papuľke" sa šéfkuchár Jaroslav Žídek vyberie do Hladovky a vašou úlohou bude zistiť, akú dobrotu si tam uvaria ako poslednú. Tiež si treba zapamätať ľubovoľné tri ingrediencie, z ktorých je pripravená táto posledná dobrota.

Do kedy súťažíme

Či už správne odpovede zistíte v sobotu večer o 18:25 na STV1 alebo zalistujete v archíve relácie na www.nebickovpapulke.sk, to už necháme na vás. V každom prípade nám svoju odpoveď pošlite najneskôr do 9. marca 2012 na náš e-mail redakcia@jankohrasko.sk.

O akú cenu súťažíte

Jeden z Vás, kto správne odpovie, získa nielen kuchársku knihu od Jarda Žídeka z vydavateľstva IKAR, ale môže si zaželať aj 3 pesničky do našej relácie "Z kuchyne starej matere".

Prekvapeniam však nie je koniec!

Ale prekvapeniam nie je koniec. Počúvajte aj naďalej naše rádio a reláciu "Z kuchyne starej matere", sledujte web a dozviete sa viac!

A nezabudnite, že "aj s Jankom Hraškom môžete mať Nebíčko v papuľke".

Želám vám dobrú chuť a na zdravie, milí moji priatelia.

Vaša Krsna

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok02. 03. 2012 o 16:00
Koniec09. 03. 2012 o 23:55


Vyhodnotenie

A máme tu pre vás vyhlásenie výsledkov našej súťaže o Kuchársku knihu Jaroslava Žídeka. Správnych odpovedí prišlo naozaj veľa. Je vidno, že ste kulinári. Ale kniha je, bohužiaľ, iba jedna. A ktože si teda doma užije varenie s Jardom Žídekom?

Kniha poputuje do Nitry a pán Ludovít Breča si už iste chystá chuťové poháriky. Gratulujeme!! 

Aby sa mu lepšie čakalo na výhru už teraz pre neho hráme tri pesničky na želanie v našom folklórnom rádiu v relácii Z kuchyne starej matere. A verím, že pesničky potešia nielen pána Ľudovíta. Okrem toho sa všetci môžete tešiť na ďalšiu súťaž, ktorú vyhlásime už čoskoro.

A nezabudnite: aj s JankoHrasko.sk môžete mať Nebíčko v papuľke.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

MYJAVSKA CIMBALOVKA

Na vysokom dube

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV