3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Vyhrajte vstupenky na premiéru programu Kolomyja
Vyhrajte vstupenky na premiéru programu Kolomyja

Ohodnoť článok hráškami


(8/10 hráškov, hlasovali 1 )

Jozef Halcin (:) Jožo)

:) Jožo Projekt JankoHrasko.sk pre mňa predstavuje spôsob ako vyjadriť úctu a obdiv tým, ktorí stáročia tvorili a tvoria skutočné hodnoty nášho národa. Práve preto milujem folklór a projekt JankoHrasko.sk. Folklór mi doslova chutí.

Vyhrajte vstupenky na premiéru programu Kolomyja

13. 03. 2012
Trenčín

Redakcia JankoHrasko.sk, Vysokoškolský súbor ľudových piesní a tancov Poľana z Brna a Folklórny súbor Nadšenci z Trenčína vyhlasujú súťaž o 2 vstupenky (1 vstupenka pre 1 výhercu) na slovenskú premiéru programu Kolomyja, ktorá sa uskutoční 24.3.2012 o 18:30 hod, v Dome Armády v Trenčíne.

Súťažná otázka

Vstupenky máte možnosť vyhrať ak správne odpoviete na otázku: "Čo ilustruje program Kolomyja?"

Tentokrát Vám ponúkame aj možnosti: "Program Kolomyja ilustruje ...

  • a) život Rusínov žijúcich na Slovensku;
  • b) život Rómov žijúcich na južnom Slovensku;
  • c) alebo život ugrofínskych menšín žijúcich na Slovensku.

Ako sa zapojiť do súťaže 

Vašu správnu odpoveď s kontaktom (email, tel.) nám pošlite najneskôr 20.3.2012 do 19:00 hod. na email redakcia@jankohrasko.sk.  

Losovanie

Zo správnych odpovedí vylosujeme dvoch z Vás, ktorí získajú každý po jednej vstupenke. Vylosovanie prebehne v 21.3.2012. O výsledkoch budeme informovať na www.jankohrasko.sk a osobitne aj úspešných víťazov. 

Prevzatie vstupeniek

Výhercovia si vstupenky vyzdvihnú priamo pred predstavením, kde sa preukážu poukazom (tzv. voucher), ktorý im bude po losovaní zaslaný na ich email.

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok13. 03. 2012 o 09:00
Koniec20. 03. 2012 o 19:00


Vyhodnotenie

Správna odpoveď na otázku: "Čo ilustruje program Kolomyja?" znie: "Ilustruje život Rusínov žijúcich na Slovensku". Do zlosovania sa tak dostali tí z Vás, ktorí správne odpovedali a zvolili odpoveď a).

Zo správnych odpovedí, ktoré ste nám zalasli do našej redakcie, sme vylosovali dvoch z Vás, ktorí získavajú každý po jednej vstupenke na slovenskú premiéru programu Kolomyja, ktorá sa uskutoční 24.3.2012 o 18:30 hod, v Dome Armády v Trenčíne.

Šťastnými výhercami súťaže sa tak stali:

  • Pavol Tóth

  • Maruška Šilerová

Gratulujeme víťazom a všetkým, ktorí sa zapájajú do súťaží, ktoré pre Vás pripravuje naša redakcia JankoHrasko.sk s našimi partnermi.  

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Jan Ambroz

A tam hore v potoce

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV