3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Už tretia súťaž s Nebíčkom v papuľke
Už tretia súťaž s Nebíčkom v papuľke

Ohodnoť článok hráškami


(10/10 hráškov, hlasovali 2 )

Renáta Hrašková (krsna)

krsna Som tá, ktorej prebehnú zimomriavky pri tónoch fujary, ktorej stečie slza pri štátnej hymne a ktorej sa srdco rozbúcha, keď sa ukážu tatranské štíty.

Už tretia súťaž s Nebíčkom v papuľke

28. 07. 2012

A máme tu pre vás ďaľšiu súťažnú otázku v spolupráci s gastronomickým bedekrom Nebíčko v papuľke.

V relácii "Z kuchyne starej matere" bol mojim hosťom Jaro Vojtek, jeden z dvoch režisérov Nebíčka. Vašou úlohou bude napísať názvy aspoň piatich epizód tejto televíznej relácie, pod ktorými je Jaro Vojtek podpísaný ako režisér. Pomôže vám archív epizód na www.nebickovpapulke.sk. 

 

Svoje odpovede píšte do 10. augusta na mailovú adresu : redakcia zavináč jankohrasko.sk . Vylosovaný šťastlivec dostane  priamo od produkcie Nebíčka v papuľke kuchársku knihu s osobným venovaním šéfkuchára Jaroslava Žídeka.

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok28. 07. 2012 o 14:25
Koniec10. 08. 2012 o 14:25


Vyhodnotenie

Po dvoch týždňoch intenzívneho súťaženia sme 10. augusta ukončili už tretiu súťaž s Nebíčkom v papuľke o kuchársku knihu Jaroslava Žídeka. Správnych odpovedí prišlo neúrekom, ale cena je len jedna. Štastnou vylosovanou sa stala  Alžbeta Voiteková z Košíc. BLAHOŽELÁME!

Ostatní nezúfajte - onedlho si zasúťažite znova! A aby som vás trocha navnadila už teraz : ku koncu roka sa chystá vydanie originálnej kuchárskej knihy receptov z Nebíčka v papuľke.

Nesmiem zabudnúť ešte na jednu vec - pred mesiacom sme súťažili aj s dolnozemskou kuchyňou. Otázka odznela iba v rovnomennej relácii na rádiu JH a správne odpovedala pani Lidia Bovdis, Slovenka žijúca vo Francúzsku. Aj jej touto cestou srdečne blahoželám a posielam CD s ľudovou hudbou.

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

Veronika Bodnáriková

Veď je lastovička

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV