3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Stretnutie fujaristov Čičmany 2012
Stretnutie fujaristov Čičmany 2012

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Renáta Hrašková (krsna)

krsna Som tá, ktorej prebehnú zimomriavky pri tónoch fujary, ktorej stečie slza pri štátnej hymne a ktorej sa srdco rozbúcha, keď sa ukážu tatranské štíty.

Stretnutie fujaristov Čičmany 2012

04. 10. 2012
Čičmany

Každoročne sa v Čičmanoch stretávajú milovníci babieho leta, krásnej prírody, jedinečnej architektúry a nádherného slovenského folklóru. Ak ste sa koncom septembra ocitli na tomto čarokrásnom mieste a mohli si toto všetko vychutnať spolu s nami, nasledujúca súťažná otázka pre vás nebude až takým veľkým problémom. Ostatní budú musieť zapátrať alebo jednoducho tipovať.

V každom prípade stačí napísať do 19. októbra na redakcia zavináč jankohrasko bodka sk  koľko účinkujúcich fujaristov vystúpilo v Gregorovom humne na 7. ročníku stretnutia fujaristov v Čičmanoch. Do úvahy prichádza presné číslo, ale aj odchýlka plus mínus dvaja fujaristi :-) Z týchto odpovedí vylosujeme šťastného výhercu, ktorý získa tričko z tohtoročného festivalu fujaristov.

Takže neváhajte - stačí si to spočítať alebo počúvať pozorne naše rádio alebo si jednoducho tipnúť a môžete získať pekné tričko s čičmianskym motívom.

Držíme palce!!

 

http://www.jankohrasko.sk/clanok/16772/fujaristi-v-cicmanoch-v-siedmom-rocniku/

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok04. 10. 2012 o 22:13
Koniec19. 10. 2012 o 00:00

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

SS Pacerky z Budkovec

Zakivaj še kaľinočko

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV