3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Stretnutie fujaristov Čičmany 2012
Stretnutie fujaristov Čičmany 2012

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Renáta Hrašková (krsna)

krsna Som tá, ktorej prebehnú zimomriavky pri tónoch fujary, ktorej stečie slza pri štátnej hymne a ktorej sa srdco rozbúcha, keď sa ukážu tatranské štíty.

Stretnutie fujaristov Čičmany 2012

04. 10. 2012
Čičmany

Každoročne sa v Čičmanoch stretávajú milovníci babieho leta, krásnej prírody, jedinečnej architektúry a nádherného slovenského folklóru. Ak ste sa koncom septembra ocitli na tomto čarokrásnom mieste a mohli si toto všetko vychutnať spolu s nami, nasledujúca súťažná otázka pre vás nebude až takým veľkým problémom. Ostatní budú musieť zapátrať alebo jednoducho tipovať.

V každom prípade stačí napísať do 19. októbra na redakcia zavináč jankohrasko bodka sk  koľko účinkujúcich fujaristov vystúpilo v Gregorovom humne na 7. ročníku stretnutia fujaristov v Čičmanoch. Do úvahy prichádza presné číslo, ale aj odchýlka plus mínus dvaja fujaristi :-) Z týchto odpovedí vylosujeme šťastného výhercu, ktorý získa tričko z tohtoročného festivalu fujaristov.

Takže neváhajte - stačí si to spočítať alebo počúvať pozorne naše rádio alebo si jednoducho tipnúť a môžete získať pekné tričko s čičmianskym motívom.

Držíme palce!!

 

http://www.jankohrasko.sk/clanok/16772/fujaristi-v-cicmanoch-v-siedmom-rocniku/

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok04. 10. 2012 o 22:13
Koniec19. 10. 2012 o 00:00

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Janko Hraško Práve hrá:

FS Ponitran

Az én babám

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV