3
Nebíčko v papuľke Dedina roka 2015
JankoHrasko.sk • slovenský folklór • rádio • televízia
Súťaž  >  Súťaž o vstup na Rusínsky festival
Súťaž o vstup na Rusínsky festival

Ohodnoť článok hráškami


(0/10 hráškov, hlasovali 0 )

Renáta Hrašková (krsna)

krsna Som tá, ktorej prebehnú zimomriavky pri tónoch fujary, ktorej stečie slza pri štátnej hymne a ktorej sa srdco rozbúcha, keď sa ukážu tatranské štíty.

Súťaž o vstup na Rusínsky festival

08. 05. 2013
Svidník

 

Ak máte chuť a túžbu zažiť jedinečný rusínsky festival vo Svidníku a radi by ste so sebou zobrali aj svojich najbližších, stačí sa zúčastniť našej súťaže. Možno sa šťastie usmeje aj na Vás a Vy budete môcť zažiť festivalový rodinný víkend. Pretože na troch výhercov tejto súťaže, ktorú organizujeme priamo s Rusínskym festivalom, čaká rodinná permanentka :-)

Čo je rodinná permanentka?

Permanentka v cene 12 € zahŕňa vstup oboch rodičov a všetkých ich detí do 18 rokov na všetky predstavenia v piatoksobotunedeľu.

(Permanentku nie je možné kombinovať s inými zľavami a je možné ju uplatniť len pre prítomných rodinných príslušníkov pri preukázaní permanentky  - tj. nenastane situácia, kedy príde jeden rodič a ukáže permanentku so slovami, že berie identifikačné náramky pre manželku a 7 detí, pričom nikto z nich pri výmene permanentky za identifikačné náramky nebude prítomný).

 

Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku :

Čo bude súčasťou programu Tanečnej skupiny Partia, ktorá vystúpi v sobotu 25. mája 2013 na premiérovom ročníku nového Rusínskeho festivalu vo Svidníku? 

 

Možno vám pomôže aj tento odkaz.

 

Potom treba do 19. mája napísať na 

sutaze zavináč jankohrasko bodka sk

správnu odpoveď plus nasledujúce náležitosti : 

Meno a Priezvisko

            Adresa (trvalé bydlisko)

            Email

            Telefón

 

... pretože aj pri vstupe na festival sa výherca predstaví svojim menom a takisto môže byť požiadaný o niektorý z doplňujúcich údajov (či už adresu, email, alebo telefón). Po verifikácii údajov mu budú na mieste vydané identifikačné náramky pre neho a prítomných členov rodiny, splňujúcich podmienky rodinnej permanentky (rodičia + deti do 18 rokov). Súťaže sa môžu zúčastniť osoby staršie ako 18 rokov, v prípade mladšieho účastníka musí byť uvedený kontakt na jeho zákonného zástupcu a cenu si môže prevziať len jeho zákonný zástupca.

 


Čo viac dodať? Asi len toľko, že vám všetkým držíme palce! :-)

 

 

Termín začatia a ukončenia sútaže

Začiatok10. 05. 2013 o 08:00
Koniec19. 05. 2013 o 20:00

Pridaj komentár

Vypočujte si rádio pomocou Real playeru Vypočujte si rádio pomocou Winampu Vypočujte si rádio pomocou WMP Vypočujte si rádio pomocou Webového prehrávača Nalaďte si rádio

Počúvate reláciu:

Klenotnica


Práve hrá:

FSk CAKLOV

Isol ocec sina hledac

viac ... Nalaďte si televíziu

Naladte si Folklor TV